Porady

Termin:

Jeśli potrzebują Państwo wyłącznie samochód z kierowcą, dojedziemy do Państwa nawet w 20-30 minut (w obrębie administracyjnym Warszawy). Samochód z większą ekipą przeprowadzkową można zamówić 30-60 minut wcześniej (w godzinach pracy centrali).

 

Oferujemy przeprowadzki dostosowane do Państwa potrzeb:

Przeprowadzka standard:

Wysyłamy do Państwa odpowiedniej wielkości samochód z odpowiednią liczbą pracowników wg ustaleń w momencie zamówienia. Nasi klienci zajmują się pakowaniem swoich rzeczy. Ekipa bagażówki zajmuje się załadunkiem i rozładunkiem mebli, kartonów i większych sprzętów. Wynosimy meble i wnosimy w miejscu docelowym oraz ustawiamy we wskazanym przez Państwa miejscu.

Przeprowadzka kompleksowa:

Ekipa przeprowadzkowa przywozi ze sobą kartony, pojemniki i worki (uzgodnioną ilość) i zajmujemy się dla Państwa pakowaniem rzeczy. Zabezpieczamy meble i sprzęty (jest możliwość ofoliowania wskazanych przez Państwa mebli folią stretch), zajmujemy się załadunkiem oraz rozładunkiem. Ustawiamy meble i sprzęty na wskazanych miejscach. Państwo sami zadecydują, czy mamy również rozpakować Państwa rzeczy.

Przeprowadzka minimum (ekonomiczna):

Podstawiamy samochód tylko z kierowcą. Kierowca układa i zabezpiecza sprzęty w wozie. Państwo sami wnoszą i znoszą rzeczy do auta. Kierowca pomoże przy cięższych sprzętach.

Przeprowadzki Warszawa Włochy: cennik

Jeśli chcą Państwo samodzielnie oszacować koszt usługi, można skorzystać z kalkulatora ceny na podstronie CENA-OBLICZ.

Wylicz cenę w 4 krokach. Wystarczy określić:

1. Wielkość samochodu. Można obejrzeć nasz film tutaj (klik) w celu ustalenia jak duży samochód wybrać.

2. Ilość pracowników potrzebnych do przeniesienia rzeczy i sprzętów

3. Odległość trasy przewozu (km tylko z ładunkiem).

4. Czas postoju potrzebny na załadunek i rozładunek. Nie liczymy czasu jazdy czy dojazdów.

Wyliczony na stronie koszt usługi jest kosztem szacunkowym, a cena ostateczna będzie wynikała z rzeczywistych parametrów usługi.

Przewóz ładunków nietypowych lub wyjątkowo ciężkich np. sejfy, pianina, duże gabaryty, ciężkie maszyny:

Prosimy o uprzedzenie nas o przewidywanych trudnościach związanych z ciężkimi meblami do przewiezienia lub o utrudnieniach związanych z dojazdem do Państwa.

Usługę przewozu przedmiotów nietypowych, wymagających większej ilości pracowników czy specjalistycznego sprzętu zawsze wyceniamy indywidualnie.

Utylizacja mienia: 

Podczas przeprowadzki wielu naszych klientów chce pozbyć się niepotrzebnych, starych lub zużytych sprzętów i mebli. Takie rzeczy możemy wywieźć dla Państwa do najbliższych specjalistycznych punktów utylizacji odpadów.

Ubezpieczenie mienia:

Szef ekipy przeprowadzkowej (kierowca) posiada ważne ubezpieczenie OC Przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone mienie i rozpatruje wszelkie ewentualne reklamacje.

Zamówienie:

W celu złożenia zamówienia, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 i w soboty od 9.00-16.00

W niedziele centrala jest nieczynna. Zamówienia na niedziele i święta prosimy składać w godzinach otwarcia centrali.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 

 

 

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

 

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.